Ga naar hoofdinhoud

Deelnemers NCDT 2024

Hieronder vind je de namen van alle deelnemers. Ze staan op alfabetische volgorde van de voornaam.

  • Aaron Weggemans

    Kadaster 

  • Adèle Bergenhenegouwen

    Gemeente Leidschendam-Voorburg 

  • Aleida de Groot

    Rijksoverheid 

  • Alice Wicart

    Gemeente Rotterdam 

  • Angela de Kievit

    Gemeente Rotterdam 

  • Ank Simons

    Hecht GGD Hollands Midden / CJG Hollands Midden 

  • Anneke Sinnema

    Freelance front-end developer 

  • Annelies Verhelst

    Digitaal Toegankelijk 

  • Annemiek Blaauwgeers

    DICTU 

  • Anouk Romers

    Gemeente De Ronde Venen 

  • Antoinette klarenbeek

    Gemeente Oss 

  • Arno Zuidema

    Bibliotheekservice Passend Lezen 

  • Arold Brandse

    DSW 

  • Assia Moaouia

    Gemeente Rotterdam 

  • Astrid Mol

    UWV 

  • Audrey Selsig

    Gemeente Oisterwijk 

  • Barbara Hooijmaijers

    Gemeente Oisterwijk 

  • Barbara Vass

    DSW 

  • Barnali Chakraborty

    Atabix 

  • Bart Baadenhuijsen

    UWV 

  • Bastiaan Buesink

    GGD Amsterdam 

  • Bea van Heukelom

    Het College voor Toetsen en Examens 

  • Boyd de Groot

    SBB 

  • Bram van den Broek

    Gemeente Amsterdam 

  • Bram Janssens

    AnySurfer 

  • Britta Verheeken

    Catcoon NV 

  • Carola Rijnsburger

    Gemeente Waddinxveen 

  • Celina van Hees

    Waterschap Brabantse Delta 

  • Charlotte van Oostrum

    ZZP 

  • Chelyssa Zimmerman

    SBB 

  • Christa Slootman

    Gemeente Deventer 

  • Claudia Remmerswaal

    Gemeente Rotterdam 

  • Corina Meijboom

    Goudappel BV 

  • Corine de Goede

    Webflosser.nl 

  • Corinne Van den Heuvel

    Internet Academy / Eksezz 

  • Cynthia Davids

    DICTU 

  • Daisy Weenink-Schutten

    Gemeente Oude IJsselstreek 

  • Daniël Muurling

    Gemeente Amsterdam 

  • Daniëlla Huberts

    Hecht | GGD Hollands Midden 

  • Daniëlle van den Akker

    Rabobank 

  • Darice de Cuba

    Hogeschool Rotterdam 

  • Debby Kilic

    Bureau55 

  • Denise de Vries

    DSW 

  • Diana Sleegers

    Mijn Gemeente Dichtbij 

  • Diede Gulpers

    Cell[0] 

  • Diewerke Ponsen

    UWV 

  • Dominick Nijboer

    DICTU 

  • Dorinda van der Hoorn

    Gemeente De Ronde Venen 

  • Dorine Hofmeester

    RDW 

  • Doris van Duijl

    DSW 

  • Ed Giezenberg

    Provincie Noord-Brabant 

  • Edith Franconi

    DUO 

  • Ellen Stuit

    Gemeente Rotterdam 

  • Elsa Koerse-Wever

    Gemeente Purmerend 

  • Elsa Postma

    Het College voor Toetsen en Examens 

  • Erma van Lamoen

    VOB 

  • Erwin Geiger

    UWV 

  • Ester van Eekelen

    DUO 

  • Esther Schavemaker

    Iprox 

  • Evelien ten Bosch

    UWV 

  • Evelien Smeets

    Atabix 

  • Fatima van Kollenburg

    Mijn Gemeente Dichtbij 

  • Femke van der Zalm

    Het College voor Toetsen en Examens 

  • Floris Claassens

    TOPdesk 

  • Frzana Mosawi

    DUO 

  • G. Bakker

    Provincie Fryslân 

  • Guido Castagna

    Landelijk Dienstencentrum voor de Rechtspraak (LDCR) 

  • H. Luxwolda

    Provincie Fryslân 

  • Hans Grimm

    Grimm.nl BV 

  • Hans Kuijpers

    HKweb 

  • Henk van Dijken

    DUO 

  • Henk Kruizinga

    Landelijk Dienstencentrum voor de Rechtspraak (LDCR) 

  • Herman Eberstadt van der Velden

    UWV 

  • Hidde IJzerman

    Kadaster 

  • Inez Overbosch

    gemeente Epe 

  • Inge de Bondt

    Gemeente Amsterdam 

  • Iris Wilbrink

    Gemeente Amsterdam 

  • Jacky Tzouh

    DSW 

  • Jacoline Kraan

    Gemeenten Woerden en Oudewater 

  • Jamie Groenestein

    Things To Make And Do 

  • Jan Jongeneel

    UWV 

  • Jandy van Hoof

    Rabobank 

  • Janine Diekmeijer

    DUO 

  • Janita Top

     

  • Janneke Janssen

    Kadaster 

  • Jasper Molenaar

    Mijn Gemeente dichtbij 

  • Jelle Spaan

    Kadaster 

  • Jeroen te Braak

    Bibliotheekservice Passend Lezen 

  • Jesse Beem

    Gemeente Amsterdam 

  • Jochem Krechting

    Kadaster 

  • Joffrey Kater

    SBB 

  • Johan Huijkman

    Q42 

  • Jolande den Hollander

    Rijkswaterstaat 

  • Jolies van Pomeren

    VNG 

  • Joppe Kroon

    TOPdesk 

  • Josephine Rockland

    Atabix 

  • Joske van Lent

    Vilans 

  • Judith Urban

    UWV 

  • Jules Ernst

    200 OK 

  • Julia Beckmann

    UWV 

  • Jurjen Visser

    WIND Internet 

  • Karen Bos

    UWV 

  • Karen Lakerveld-Maassen

    Gemeente Purmerend 

  • Kathleen Achten

    Inter (Belgium) 

  • Kees Ligtelijn

    Kadaster 

  • Kevin Meijer

    DSW 

  • Kyra de Vries

    DICTU 

  • Lammie van der Schoot

    RDW 

  • Laura Jeninga

    VNG 

  • Laura van Soelen

    Gemeente West Betuwe 

  • Leonie van Dinten

    SBB 

  • Lesley Oljans Klaassen

    Gemeente Rijssen-Holten 

  • Leslie Goedhart

    Gemeente Arnhem 

  • Lianda Cornelissen

    Gemeente Oude IJsselstreek 

  • Linda Hoekstra

    Gemeente Amsterdam 

  • Linda Poell

    Gemeente Arnhem 

  • Lonneke Ruesink

    GGD Noord- en Oost-Gelderland 

  • Maartje Gosselink

    Rabobank 

  • Manon van Keulen

    Digitaal Toegankelijk 

  • Marc Stalfoort

    VodafoneZiggo 

  • Maren Temmink

    Probiblio 

  • Maria van Dijk

    Bibliotheekservice Passend Lezen 

  • Marieke de Jong

    Digitaal Toegankelijk 

  • Marieke Schilling

    Gemeente Alphen aan den Rijn 

  • Mariepauline Hollman

    gemeente Meierijstad 

  • Marije Koens-ten Berge

    Gemeente Rijssen-Holten 

  • Marijn van Dam

    gemeente Epe 

  • Marike Heijt

    UWV 

  • Marjolein Ubink

    Immigratie en Naturalisatiedienst 

  • Marjolein Husken

    Internet Academy 

  • Marjolein Smit

    Gemeente Waddinxveen 

  • Mark Breet

    Kadaster 

  • Markus Wegert

    Sociale Verzekeringsbank 

  • Marlies Riemens

    Leene Communicatie 

  • Marloes Koelewijn

    Kadaster 

  • Marloes Meerburg

    Gemeente Amsterdam 

  • Martijn Fokken

    DICTU 

  • Martijn Schornagel

    Momono 

  • Martijn Zeegers

    Waterschap Brabantse Delta 

  • Mascha Ponk

    Kadaster 

  • Matthijs van Langelaar

    DUO 

  • Max van Manen

    DSW 

  • Meike de Zeeuw

    Rabobank 

  • Micha Duivestein

    Gemeente Capelle aan den IJssel 

  • Mieke ten Dam

    Kadaster 

  • Mijke Morselt

    Be Content 

  • Mike Alders

    Gemeente Amsterdam 

  • Mitchel van de Poll

    Uw Zorg Online 

  • Moniek van Bussel

    gemeente Epe 

  • Monique Dubbelman

    UWV 

  • Monique Josemans

    Gemeente Velsen 

  • Monique van der Loo

    Probiblio 

  • Nellie Kamp

    DUO 

  • Nikki Bolleboom

    DSW 

  • Patricia Bolink

    Gemeente Deventer 

  • Paul van Hoogstraten

    Gemeente Oss 

  • Paul van Buuren

    WBVB Rotterdam 

  • Paulien Schaap

    Gemeente Capelle aan den IJssel 

  • Pauline Hogerheijde

    UWV 

  • Peter Meerman

    Gemeente Vlissingen 

  • Pieter Toonen

    UWV 

  • Pim Teeuwisse

    Digitaal Toegankelijk 

  • Rainier Wintjens

    RUD Zuid-Limburg 

  • Ramon van de Vorst

    RIVM 

  • Renate Roke-Vaatstra

    Swink 

  • Renske Heringa

    Immigratie en Naturalisatiedienst 

  • Rianne Marijs

    UWV 

  • Rianne Huiberts

    SBB 

  • Rick Schutte

    RIVM 

  • Rimmert Sijtsma

    Rijkswaterstaat 

  • Rina Geitenbeek

    Gemeente Purmerend 

  • Rita Gulickx

    Gemeente Rotterdam BCO 

  • Rob Damen

    UWV 

  • Rob Schenk

    SBB 

  • Robert Keus

    Digitaal Toegankelijk 

  • Rogier Kat

    UWV 

  • Ronald van Gelderen

    WIND Internet 

  • Ronald Veld

    Nederlandse Vereniging van Banken 

  • Rosa Doreleijers

    CCMO 

  • Rosemarie Pomp

    KB, nationale bibliotheek 

  • Ruggero Udondek

    Immigratie- en Naturalisatiedienst 

  • Sabine van der Lugt

    Gemeente Alphen aan den Rijn 

  • Sandra Sjamaar

    Gemeente Utrecht 

  • Saskia van den Berg

    DSW 

  • Saskia Schrijver

    Inhoud Telt 

  • Shima Renfurm-Harinandansingh

    Gemeente Rotterdam 

  • Sidney van Dijk

    UWV 

  • Sido Dekker

    Atabix 

  • Simone Van den Koedijk

    Gemeente Oisterwijk 

  • Stefan Kuschnig

    Gemeente Middelburg 

  • Steffi Kollen

    Digitaal Toegankelijk 

  • Stephan Borgers

    Platform Gehandicaptenbeleid Valkenswaard 

  • Stephanie van Gent

    RvIG 

  • Susan Pruimboom

    DSW 

  • Suzan van 't Hoog

    Gemeente West Betuwe 

  • Suzanne Spiering

    DSW 

  • Tedo Barthen

    Things To Make And Do 

  • Tessa Majenburg

    DSW 

  • Thelma van Elderen-Kanters

    Gemeente Utrecht  

  • Tim Laurijsse

    Waterschap Brabantse Delta 

  • Tom Balm

    UWV 

  • Tom Sleegers

    Mijn Gemeente Dichtbij 

  • Twan van Houtum

    Rijksdienst voor Ondernemend Nederland 

  • Vincent van Brakel

    Chent Creative 

  • Vivianne van der Salm

    DUO 

  • Whitley Frederix

    Gemeenten Woerden en Oudewater 

  • Willemijn van Donkelaar

    Uw Zorg Online 

  • Wim Kok

    Gemeente Rotterdam 

  • Wouter de Boer

    DUO 

  • Wouter Dielesen

    Universiteit Utrecht 

  • Yasmin Soetoredjo

    Gemeente Amsterdam 

  • Yolanda de Haan

    Gemeente Arnhem 

  • Yousuf Yousufi

    VNG 

  • Yvette Boeter

    Gemeente Rotterdam 

  • Yvette Hazebroek

    Probiblio 

  • ruud paulusse

    Politie 

  • wilfred nas

    WNAS / PLEIO 

top